Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Legendarny wapiti - wiki Red Dead Redemption II


Legendarny wapiti przebywa niedaleko Grizzlies East. Znajdziesz go kawałek na wschód od Bacchus Station. Jak zwykle w przypadku poszukiwania legendarnych zwierząt, udaj się do wskazanego obszaru, a tam nieco pojeździj dookoła, aż dostrzeżesz na ekranie powiadomienie o tym, iż znalazłeś terytorium jednego z nich.

Uwaga: Wapiti jest płochliwy, dobrze zlikwidować go szybko i z daleka.

Zejdź z konia, włącz orli wzrok (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe) i zacznij szukać złotej "chmurki" unoszącej się zaraz nad ziemią. Wskazuje ona miejsce, w którym jest coś wartościowego. W jednym z nich powinieneś znaleźć ślady wapiti: odchody, futro itd.

Zbadaj ślad, a na ziemi pojawi się trop, który zaprowadzi Cię do kolejnego śladu. Pomiędzy poszczególnymi poszlakami poruszaj się kucając, aby nie dostrzegło Cię zwierzę. Wreszcie ty powinieneś je zauważyć, a gdy tak się stanie, wyciąg broń, skorzystaj z umiejętności "precyzja" i zacznij strzelać - najlepiej w łeb.

Za pozyskane trofea będziesz w stanie przygotować mokasyny - choć potrzebujesz też składniki z innych zwierząt.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1075 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?