Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Mądrość starszyzny - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Mądrość starszyzny zleca Ci nieznajoma osoba, przebywająca kawałek na zachód od Van Horn Trading Post – pojawia się tam dopiero w piątym rozdziale głównego wątku fabularnego.

Jedź do wskazanego obszaru, a na miejscu namierz starca siedzącego pod mostem kolejowym. Przywitaj się z nim, a kiedy starzec odpłynie, podnieś go, umieść na koniu i zawieź do Butcher Creek.

Przeszukaj obszar, a wreszcie ktoś rozpozna mężczyznę z Tobą. Okaże się, że to Lemuel. Ściąg go z konia i odłóż we wskazanym miejscu – bądź gotowy, bo wariat Cię zaatakuje. Pokonaj go, a odpali się scenka z niejakim Obediah. Gdy dobiegnie końca, pierwszy etap misji również.

Drugi fragment zlecenia rozpocznie się jakimś czasie (zrób zadanie czy dwa). Na mapie Butcher Creek pojawi się znacznik Obediah Hinton (OH), do którego musisz się udać. Uczyń to więc, a na miejscu dowiesz się o tym, iż tutejsi mieszkańcy mają problem.

Chodzi o chore psy, których będziesz musiał się pozbyć. Nasłuchuj szczekania, brnij w jego stronę i pozbywaj się kundli. Gdy sprzątniesz wszystkie, porozmawiaj z Obediahem, a obejrzysz scenkę przerywnikową, z której dowiesz się o jakiejś przepowiedni – pojawi się wówczas dziwny szaman.

Zacznie on opowiadać o mrocznych talizmanach, które pojawiły się w lesie. Idź zatem do lasu i zacznij niszczyć talizmany, w sumie 13 sztuk. W ich namierzeniu pomoże Ci orli wzrok oraz słuch – talizmany dzwonią.

Po zniszczeniu talizmanów wróć do Obediaha i porozmawiaj z nim. Dowiesz się o wykopalisku, do którego nikt nie powinien się udawać. Zrób więc dokładnie to i sprawdź kopalnię. Aby wejść do środka, zbliż się do desek blokujących drogę i pomóż Arthurowi je wyrwać.

W środku idź przed siebie, aż dojdziesz do sporej komnaty – przeszukaj ją dokładnie, aby zainicjować scenkę przerywnikową. Po niej znajdź wąskie przejście na zewnątrz i brnij nim do przodu. Trzymaj się cały czas dziwnego strumienia, nawet w większej jaskini.

Po chwili trafisz na zewnątrz, a wtedy okaże się, że kopalnia zatruwa pobliskie wody. Wróć z tą informacją do Butcher Creek. Znajdź Szamana, który kombinuje coś z tutejszymi ludźmi, a obejrzysz scenkę przerywnikową.

Po niej misja dobiegnie końca, ale nim odejdziesz z osady weź pieniądze leżące na pobliskim stole.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2255 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?