Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Skrzynka z narzędziami - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Skrzynka z narzędziami pojawia się na mapie świata gry po tym, jak wykonasz misję zatytułowaną Remont dla początkujących. Udaj się zatem do oznaczonego obszaru, a tam znajdź niejakiego Alberta Cakesa – Wujek powiedział, że z jego pomocą będziesz mógł kupić dom z gotowych elementów.

Wjedź do tartaku, a odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie będziesz wybierał dla siebie dom. Kiedy filmik się skończy, będziesz w wozie – jedź zatem za Charlesem, prowadzącym wóz jadący kawałek z przodu.

Po dotarciu do domu producenta narzędzi, idź do niejakiego Nilsa. Odpali się tam scenka przerywnikowa, po której znowu wsiądziesz na wóz i pojedziesz dalej. Nagle pojawią się niestety bandyci i będziesz musiał się bronić.

Zwróć uwagę na to, że atakujący są wszędzie, nie tylko z jednej strony.  Wybij pierwszą falę, obejrzyj scenkę i przygotuj się do kolejnego ataku. Tym razem zaczniesz nacierać na linie wrogów, bo porwali jednego z twoich najemników.

Wreszcie dotrzesz do miejsca, w którym będzie przebywał Wayne – niestety nieżywy. Plus taki, że narzędzia są nietknięte. Weź je i wróć do wozu. Charles będzie niósł ciało najemnika. Narzędzia odłóż na wóz, po czym wsiądź na niego i jedź na ranczo.

U celu obejrzysz scenkę przerywnikową, która zakończy misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1278 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?