Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (12)Kupię (12)

Dalsze pytania o prawa kobiet - wiki Red Dead Redemption II


Misję Dalsze pytania o prawa kobiet otrzymujesz od Pana Pearsona, zaraz po tym, jak rozpocznie się trzeci rozdział głównego wątku fabularnego Red Dead Redemption 2. Podejdź do Pearsona, a zobaczysz dość nietypową scenkę. Zainicjuje ona przerywnik.

Gdy dobiegnie on końca, wsiądź do wskazanego wozu i jedź do sklepu z listą zakupów. Pearson dał Ci też list, który chciał, abyś wysłał na poczcie. Mając wszystko, ruszaj do wskazanego na mapie obszaru z żoną Pearsona u boku.

Na miejscu zejdź z wozu i idź na pocztę. Porozmawiaj z jej pracownikiem i wyślij list od Pearsona. Wróć następnie na wóz, wejdź na „pokład” i poczekaj aż dołączy do Ciebie Sadie. Mając wszystko, możecie wrócić do obozowiska.

Uwaga: Podczas podróży powrotnej Sadie poprosi Cię, abyś zdobył dla niej harmonijkę.

Wracając do obozu zostaniecie zaatakowani. Wyeliminuj agresorów, po czym wsiadaj ponownie na wóz i kontynuuj podróż. W obozie odpali się scenka przerywnikowa, a po niej niniejsza misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 992 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?