Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Skałokrusz - wiki Horizon: Zero Dawn


Skałokrusz to maszyna, która wyłania się spod ziemi i nigdy tak naprawdę nie wiemy kiedy dokładnie zostaniemy zaatakowani. Na domiar złego, każdy cios skałokrusza odbiera znaczną część punktów życia Aloy, a zatem w walce z nim trzeba zachować ostrożność.

"Ta ogromna maszyna jest wrażliwa na dźwięki. Zakopuje się pod ziemię i wydobywa na powierzchnię z niszczycielską siłą".

Umiejętność chowania się pod ziemię najbardziej przeszkadza graczowi podczas walki ze skałokruszem. Na szczęście da się tę umiejętność całkowicie wyłączyć. Trzeba w tym celu zniszczyć ramiona kopiące. Jedno jest z przodu, a drugie z tyłu. Skałokrusz będzie wówczas wolniejszy i podatny na inne ataki.

Jeżeli strzelasz w korpus maszyny, wybierz broń zadającą obrażenia od mrozu. Jeżeli celujesz w komponenty, postaraj się zniszczyć otwór wydechowy (z tyłu grzbietu) oraz worek na paliwo (pod brzuchem). Przebicie tego drugiego powoduje znaczną eksplozję, uszkadzającą wszystko dookoła.

Skałokrusza jesteś w stanie zdominować po wizycie w Kotle ZETA.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1020 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?