Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Zemsta Nora - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 12

Zadanie to pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję Ślad dowódczyni. Pierwszym krokiem do jego wykonania jest udanie się do miejsca zwanego Czerwone Echa. Zbiorą się tam bowiem siły Nora przygotowane do zemsty na zabójcach.

Po drodze natrafisz na sporo czujek i innych pokrak. Będzie też piłoząb, pamiętaj, że w jego przypadku najlepiej sprawdzają się pułapki. Bezpośredni atak jest możliwy, ale ze względu na brak odpowiednio wysokiego poziomu Aloy, dość trudny.

Po dotarciu do swoich ludzi odpocznij przy ognisku, czyli po prostu zapis stan rozgrywki. Zainicjuje to przerywnik. Po nim udać musisz się do trzech obozów i oczyścić je z przeciwników. Pamiętaj o beczkach z płomieniem, alarmach oraz skrzynkach z cennymi przedmiotami.

Pierwszy obóz będzie łatwy do podejścia, najlepiej zbliżyć się do niego od lewej strony. Uważaj jedynie na skażone czujki poruszające się po okolicy. Drugi, ten na południe będzie o tyle trudny, że w pobliżu jest sporo skażonych maszyn. U celu wespnij się do góry, na niewielki pagórek po prawej stronie. Stamtąd powinieneś mieć dobry widok na wszystkich bandziorów. Staraj się ich eliminować po cichu, alarm mocno skomplikuje walkę.

Po wygranej zmierzaj do obozu trzeciego. W jego centralnej części znajduje się alarm. Aby się do niego zbliżyć warto, zaatakować od południowego-wschodu. Po rozbrojeniu alarmu możesz zająć się oponentami, a gdy wyeliminujesz wszystkich, przeszukaj okolicę i udaj się do najwyższej wieży w pobliżu. Na miejscu odnaleźć musisz Sonę i porozmawiać z nią.

Po rozmowie idź za Varlem. Wspólnie dojdziecie do pierścienia metalu, wchodź więc do środka, podchodząc i rozmawiając z Varlem, co zainicjuje przerywnik. W środku idź ostrożnie do przodu, eliminując przeciwników. Sporo tu skrytek, więc powinno ci się udać też skradać.

Na końcu przejścia zerknij w prawo, a dostrzeżesz linę, na którą możesz się wspiąć. Zrób to i zmierzaj dalej przed siebie. Dojdziesz do dwójki przeciwników, zakradnij się do tego po lewej i skorzystaj z cichej eliminacji, a następnie do przodu. Kiedy wespniesz się na skałę odpali się przerywnik.

Po wszystkim będziesz musiał przekraść się do płomienia, w tym celu udaj się na dół, przed siebie, uprzednio oznaczając ścieżkę chodzącego po prawej stronie nadymacza. Wybierz odpowiedni moment i schowaj się w trawie po lewej. Pozbądź się stojącego obok przeciwnika, a następnie biegnij pod kładkami, przy murze.

Po wyjściu z rowu, skręć w prawo i podejdź do góry, a potem w lewo i przed siebie. Będą tam zarośla schowaj się w nich. Znajdziesz idealną pozycję do tego, by strzelić do płomienia. Wybuch zainicjuje atak Nora. Będziesz musiał oczywiście wesprzeć ich w ofensywie. Najwięcej problemów sprawi Ci najpewniej nadymacz. Walcząc z nim pamiętaj, aby ciągle się poruszać, a ponadto korzystaj z pułapek, nie tylko z łuku.

Po wszystkim przeszukaj dokładnie okolicę i zajmij się kolejnymi zadaniami.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2916 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?