Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Pole Poległych - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 19

Zadanie to pojawia się w Twoim dzienniku w trakcie gdy rozmawiasz z Erendem w Południku. Robisz to podczas wykonywania misji Miasto Słońca. Erend poprosi Cię o to, byś pomógł mu znaleźć zabójcę jego siostry, Ersy.

Udaj się najpierw we wskazane miejsce. Tam okaże się, że czeka grupka maszyn. Zniszcz je, po czym porozmawiaj z Erendem. Spróbuj się dowiedzieć jak najwięcej na temat Ersy. Po krótkiej rozmowie możesz poprosić Erenda, aby zaprowadził Cię w miejsce zasadzki. Idź wówczas za nim.

Po niedługim spacerze dotrzecie do celu, zbadaj wówczas okoliczny teren przy pomocy fokusa. Dostrzeżesz dzięki temu stratowane zarośla, zbadaj je, a odpali się przerywnik. Po nim musisz poszukać na ziemi śladów wózka. Idąc po nich dotrzesz do starożytnych ruin, zwanych Zszarzałe Kości.

Znajdziesz tu antyczny złom, a wśród niego Starożytny kubek – Jomei, a kiedy pójdziesz dalej, odpali się kolejny przerywnik. Okaże się, że wraz z Erendem trafiliście w pułapkę. Broń się zatem, ubijając napotkanych tu przeciwników. Po chwili pojawią się też maszyny – je również wyeliminuj, a obejrzysz następną scenkę.

Po niej skorzystaj z fokusa, aby zbadać miejsce zasadzki. Dostrzeżesz tu kawałki skóry – przyjrzyj się im – a także ślady krwi, je też zbadaj. W pobliżu zauważysz też kamienie, one również niech Cię zainteresują. Potem zerknij na zniszczony budynek, będzie tam trójnóg. Po obejrzeniu go, idź porozmawiać z Erendem. Po konwersacji zadanie dobiegnie końca, rozpocznie się Na ziemie graniczne.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1518 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?