Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Długonóg - wiki Horizon: Zero Dawn


Długonóg to szybkie i niebezpieczne ptaszysko, atakujące zarówno dystansowo, jak i bezpośrednio. Charakteryzuje się twardą zewnętrzną skorupą, przez którą niełatwo się przebić. Na szczęście ma też słaby punkt, który można wykorzystać do tego, by sprawnie się go pozbyć.

"Ogłuszający atak dźwiękowy, potężny skok i sygnał alarmowy czynią go trudnym przeciwnikiem", czytamy w opisie długonoga w grze. Maszyna, jak widać, ma kilka różnych sposobów atakowania, czyniących ją niebywale niebezpieczną.

Długonóg nie jest jednak niezniszczalny. Łatwo dostrzec słabsze miejsca w jego budowie, a potem je wyeksploatować. Chodzi przede wszystkim o tzw. worek na powietrze, który osłonięty jest cienkim pancerzem. Kilka celnych strzałów wystarczy, aby zniszczyć owy pancerz, a potem także sam worek, co zadaje przeciwnikowi spore obrażenia.

Celować warto też w antenę na jego głowie, co ograniczy jego możliwość wzywania posiłków oraz ogniwo na grzbiecie, a także skrzydła - wiele wrażliwych punktów ułatwi jego pokonanie.

Długonoga jesteś w stanie zdominować po tym, jak przejdziesz Kocioł RO.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1078 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?