Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

W ślady swojej matki - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 4

Misję daje Ci mężczyzna o imieniu Thok. Prosi Cię on o to, abyś uratował jego córkę Aranę. Poszła ona bowiem za złomiarzem, aby odzyskać włócznię, którą przygotowała niegdyś jej matka. Porozmawiaj z mężczyzną, a następnie przyjmij zadanie.

W pobliżu jest ognisko, zapisz więc stan rozgrywki, po czym udaj się na poszukiwanie Arany. Jest całkiem niedaleko. Znajdziesz ją na drzewie, a dookoła będą czujki. Musisz się ich oczywiście pozbyć. Do tego celu wykorzystaj pułapki oraz łuk. Pamiętaj też o wysokiej trawie, to idealnie miejsce na schronienie.

Po zlikwidowaniu czujek idź porozmawiać z Araną. Dziewczyna niestety nie będzie chciała wrócić, bo chce najpierw odzyskać włócznię matki. Zaproponujesz oczywiście, że to zrobisz. Zmierzaj więc za złomiarzem. Arana pójdzie zaopiekować się ojcem.

Gdy dziewczyna odejdzie włącz skaner, a potem poszukaj jej śladów – będą podświetlone na fioletowo. Podświetl całą ścieżkę, aby było wygodniej za nią podążać i śmigaj przed siebie. Kiedy ślady wygasną, odpal skaner i poszukaj kolejnych. Także je podświetl i idź po nich. Mijając biegunów, możesz kilka wyeliminować, jeśli masz ochotę, a potem dalej przed siebie.

Ślad urwie się przy rzece, przejdź zatem na jej drugą stronę. Tam rozglądnij się po prawej stronie mostu (stojąc tyłem do niego), a znajdziesz kolejną ścieżkę. Podświetl ją i idź wzdłuż niej. Dojdziesz wreszcie do południowej bramy obręczy oraz ogniska – rozpal je i dopiero wtedy idź dalej, w stronę pokrytego śniegiem szczytu.

W oddali dostrzeżesz złomiarza. Idź za nim, a mając go przed sobą, odpal skaner i poszukaj jego słabych stron. Następnie przystąp do walki. Jako że jest tu wysoka trawa, pamiętaj, że możesz podkładać pułapki. Po wybiciu wszystkich, przeszukaj pozostałości, a znajdziesz włócznię Arany. Mając ją wracaj do Thoka. W trakcie rozmowy odpali się przerywnik. Po nim zadanie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1887 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?