Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Zabierać bogatym - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 12

Zadanie to otrzymujesz po rozmowie z Ravanem, przebywającym w Południku. Do miasta docierasz po raz pierwszy wykonując misję fabularną Miasto Słońca. Ravan powie Ci o tym, że ktoś obrabował jego dom i ukradł miecz brata. Dowiedz się wszystkiego, a potem przyjmij zadanie.

Pierwszy krok zerknięcie na miejsce przestępstwa, udaj się więc do wskazanego punktu. Obok bramy dostrzeżesz sługę, idź z nim porozmawiać. Zerknij następnie na zabite deskami okno. Dostrzeżesz ślady krwi – włącz ich ścieżkę, a potem zmierzaj za nimi przed siebie.

Dojdziesz do miejsca, w którym ślad się urwie. Porozmawiaj wówczas ze świadkami, czyli ludźmi obok. Dowiesz się o tym, że złodziej faktycznie tędy przebiegł. Idź zatem do schodów po lewej. Biegnij nimi przed siebie. Przy windzie porozmawiaj z kobietą stojącą przy dzieciach.

Dowiesz się od niej, że złodziej nie miał miecza. Wróć się więc do kupca – czyli pierwszego świadka, tego z którym rozmawiałeś nieco wcześniej. Porozmawiaj z nim raz jeszcze, a potem wybierz się do młyna. Zjedziesz do niego przy pomocy windy – udaj się do niej i pociąg za dźwignię po prawej stronie drzwi. Poczekaj chwilę, a potem wejdź do środka i jedź na dół.

U podnóża skał znajdziesz osadę zwaną Podgrodzie Południka - skorzystaj tam ogniska i zmierzaj przed siebie, poza mury. Dojdziesz wreszcie do młyna, a wówczas wchodź do środka. Porozmawiaj tam z Kindivem. Poznasz dzięki niemu sytuację. Kindiv poprosi Cię o pomoc - o odnalezienie niejakiego Nasana, który transportował sporo jedzenia.

Aby odszukać Nasana udaj się do wskazanego rozwidlenia dróg – czeka Cię dość długi spacer. Na miejscu zapis stan gry przy ognisku, a potem zbadaj okolicę. Dostrzeżesz strzępy materiałów, zbliż się do nich i zerknij na nie. Idź potem po tutejszych śladach przed siebie. Dojdziesz w ten sposób do obozu, idź poszukać w nim Nasana. Zrób to ostrożnie, mieszkańcy obozu nie będą zadowoleni z Twojej wizyty.

Brnąc do przodu dojdziesz wreszcie na dziedziniec. Przeszukaj go dokładnie, a znajdziesz skrzynie oraz Nasana – uwolnij go, po czym biegnij za nim. Po drodze do Nassana miniesz miejsce, w którym znajdziesz lśniący oplot – niebywale cenny przedmiot do handlu (jego lokalizację wskazaliśmy na fotce powyżej). W pobliżu będzie też kryształowy oplot. Po rozmowie z Nasanem, udaj się na pogawędkę z Ravanem, co zakończy zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2374 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?