Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Młot i stal - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 20

Zadanie to otrzymujesz w osadzie Wolnogóra. Aby się pojawiło musisz najpierw wykonać misję Góra kłopotów. Jeśli nie będzie od razu widoczne, wróć do Wolnogóry po wykonaniu misji fabularnej Kurhan.

Aby zainicjować zadanie porozmawiaj z mężczyzną o imieniu Kaeluf. Dowiesz się od niego o zaginionych przyjaciołach. Jako że nie lubisz takich sytuacji, zgodzisz się na to, by ich odnaleźć. W tym celu ruszaj najpierw by pogadać z Petrą, a potem aby znaleźć łowców. Gdy to zrobisz, pogadaj z nimi. Będziesz musiał zdecydować czy chcesz zadanie wykonać w pojedynkę, czy w grupie.

Cokolwiek zdecydujesz, szukaj śladów konwoju, a następnie idź po nich przed siebie. Wreszcie je dostrzeżesz, a wówczas musisz pozbyć się behemotów oraz krabołazów. Na koniec przeszukaj złom po tych pierwszych, aby zdobyć kable.

Mając je porozmawiaj z łowcami. Będziesz musiał wówczas zdecydować czy zanieść kable do Petry czy oddać je łowcom. W zależności od tego, co zdecydujesz zadanie dobiegnie końca albo gdy zakończysz rozmowę z łowcami, albo po spotkaniu z Petrą.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1050 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?