Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Słońce spadnie - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 18

Misja ta pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz quest Na ziemie graniczne. Wiesz już co nieco na temat Dervahla, najwyższa więc pora udać się do Południka i przerwać szaleńcowi realizację wymyślonego przez niego planu.

Na miejscu udaj się od razu do pałacu, a tam porozmawiaj z Avadem. Dowiesz się dzięki temu, gdzie szukać broni zgromadzonej przez Dervahla. Sam Dervahl być możesz jest w pobliżu. Idź więc do wskazanego magazynu. Gdy się do niego zbliżysz, odpali się przerywnik.

W magazynie obejrzyj bombę. Następnie wejdź po schodach do góry. Przyglądnij się tam beczkom z płomieniem. Obok beczek są drzwi, otwórz je więc, a potem wypchnij płomień przez okno. Odpali to scenkę przerywnikową.

Po niej rozejrzyj się po okolicy przy pomocy fokusa, a dostrzeżesz ślady, idź po nich przed siebie. Po dość długim spacerze wejdziesz do domu. W środku idź schodami na dół do piwnicy. Znajdziesz wyjście przez ścianę, skorzystaj z niego i przed siebie, w stronę pałacu, skacząc po skałach po prawej.

Będąc na pomoście natrafisz na najemników. Pokonaj ich i śmigaj dalej, kanałami. Dojdziesz w ten sposób do pałacu, a tam zobaczysz przerywnik. Po nim podejdź do urządzenia dźwiękowego i zniszcz je (pojawi się odpowiedni przycisk), a następnie biegnij za Dervahlem i jego ludźmi. Pojedynek będzie banalnie prosty, a po nim ujrzysz kolejną scenkę. Chwilę później pojawią się jastrząbłyski – wybij je wszystkie i porozmawiaj z Dervahlem.

Po kolejnym przerywniku idź porozmawiać z:

  • Dervahlem;
  • Erendem;
  • Avadem.

Pogaduszki zakończą niniejszą misję, a także wątek fabularny związany z Południkiem.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1603 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?