Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Tego już za wiele - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 7

Misję tę otrzymujesz w osadzie zwanej Wzniesienie Matki. Porozmawiaj tam z Fią. Poprosi Cię o to, abyś odnalazł więcej śniwierzby, która powinna pomóc tutejszym wojownikom. Dowiedz się czego możesz, a następnie ruszaj na poszukiwania.

Znaleźć musisz dwie skrzynki. Pierwsza jest na drzewie – dostaniesz się do niej po skale obok, wspinając się po linach, a potem zjeżdżając po linie pomiędzy skałą, a drzewem. Druga jest w pobliżu skały, także na drzewie. Musisz się najpierw wspiąć na ową skałę, a potem wykazać odrobiną zręczności, skacząc po palach w kierunku drzewa.

Po przeszukaniu obu skrytek udaj się na rozmowę z Fią. Poprosi Cię o to, abyś odnalazł niejakiego Juna, być może on ma bowiem śniwierzby. Ruszaj więc we wskazane miejsce – niezbyt odległe, pośród gór. Po drodze będziesz musiał walczyć m.in. ze złomiarzami.

Na końcu ścieżki znajdziesz chatę – wyważ jej drzwi, a znajdziesz Juna. Powie Ci on o wyrzutkach, którzy skradli jego zapasy śniwierzby. Dowiedz się od niego wszystkiego, co możesz, po czym ruszaj w ich kierunku. Odpal fokusa, a znajdziesz ścieżkę – idź po niej.

Dotrzesz w ten sposób do miejsca, w którym będzie piłoząb oraz czujki. Pozbądź się maszyn, a potem porozmawiaj z przywódcą wyrzutków. Zdobędziesz w ten sposób poszukiwane przez Ciebie zioła, a mając je wróć do Juna. Oddasz mu zdobycz, a Jun zaniesie ją Fii. Misja dobiegnie w tym momencie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1423 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?