Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Nadejście cienia - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 34

Zadanie to pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję Góra, która upadła. Pierwszym krokiem do jego realizacji jest wizyta w Pałacu Słońca w Południku – udaj się więc do niego i porozmawiaj z Avadem (zwróć uwagę też na księgę leżącą obok niego).

Po konwersacji z królem idź porozmawiać z Niewinnym Maradem. Jest niedaleko i to właśnie on odpowiadał będzie za obronę. Po krótkiej rozmowie możesz zrealizować dwa zadania opcjonalne:

  • Sprawdzić przygotowania Grani – porozmawiasz tu - w zależności od misji pobocznych, jakie wykonałeś – z Tebem oraz Petrą;
  • Sprawdzić przygotowania Iglicy – porozmawiasz tu - w zależności od misji pobocznych, jakie wykonałeś – z Soną, Varlem oraz Erendem.

Albo po prostu odpocząć w domu Olina. Cokolwiek zdecydujesz tak czy tak wreszcie udaj się na odpoczynek, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej misja dobiegnie końca, a rozpocznie się W obliczu wymarcia.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 943 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?