Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

W obcych krajach - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 15

Zadanie to otrzymujesz po rozmowie z niejakim Balahnem. Przebywa on w osadzie zwanej Wieża Dnia. Stoi na sporym balkonie obok jednego z żołnierzy. Dowiesz się od niego o zagubionych ludziach. Twoim celem będzie oczywiście odnalezienie ich i przyprowadzenie do domu.

Najpierw idź oczywiście do wskazanego miejsca. Natrafisz tam na opuszczoną wioskę, którą musisz zbadać, aby znaleźć zaginionych. Zainteresuj się zwłokami strażnika Carja, leżącymi w pobliżu ogniska. Następnie poszukaj śladów stóp. Podświetl je i idź po nich.

Znajdziesz kolejnego trupa, więc zbadaj także jego i zmierzaj dalej. Przejdziesz przez niewielką rzeczkę i cały czas przed siebie. Ślady wreszcie znikną. Rozejrzyj się wówczas dookoła, a znajdziesz hełm Carja – zbadaj go. Znajdziesz wtedy kolejne ślady, idź zatem po nich.

Dojdziesz do sporego stawu. Zerknij więc na jego brzeg. Znajdziesz tam krew – przyjrzyj się im bliżej. Aloy zasugeruje zbadanie wyspy na środku zbiornika wodnego. W pobliżu wyspy zaatakuje Cię kłapak, uważaj więc. Najłatwiej wygrać z nim wspinając się na pobliskie skały. Gdy to zrobisz szukaj Lakhira.

Na wyspie będzie też kilka skrzyń oraz antyczny złom, więc dokładnie rozejrzyj się po ruinach.  Samego Lakhira odnajdziesz korzystając z fokusa. Dostrzeżesz krew na skałach oraz ślady, podświetl je i idź po nich. Dojdziesz wreszcie do zguby – leży na półce skalnej nad wodą i cały czas gada – porozmawiaj z nim. Jeśli zlikwidowałeś wcześniej kłapaka obok, zakończysz zadanie, jeśli tego nie zrobiłeś, czeka Cię z nim pojedynek. Po nim idź raz jeszcze do Lakhira i zakończ misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1609 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?