Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Słońce i cień - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 20

Misję tę otrzymujesz rozmawiając z niejakim Lahavisem w osadzie Jasny Targ. Dowiesz się od niego, że Elida, jego jedyna córka, zniknęła. Będzie oczywiście chciał, abyś spróbował ją odnaleźć. Ostatnio widział ją w ogrodzie – idź go więc zbadać.

Zaraz po wejściu do ogrodu dostrzeżesz butelkę, zbadaj ją. Kawałek dalej zauważysz lunetę – ją też zbadaj. Na koniec przyglądnij się łopacie. W pobliżu łopaty dostrzeżesz ścieżkę, idź według niej, a opuścisz mury osady.

Dojdziesz do szopy na łodzie – zbadaj ją. Zwróć uwagę na linę – przyjrzyj się jej uważnie. Gdy to zrobisz, płyn w kierunku wyspy na środku tutejszego zbiornika wodnego. Po wyjściu na ląd idź do przodu, aż zobaczysz kłapaka i niewielką osadę. Pozbądź się maszyny, a potem idź porozmawiać z Elidą. Po drodze zerknij na obozowisko, a zauważysz dwa posłania – o nie również zapytaj dziewczynę.

Po rozmowie udaj się do ogniska sygnałowego chłopaka Elidy, Atrala. Na miejscu poszukaj śladów i idź po nich. Dojdziesz do niewielkiego obozowiska. W środku będą żołnierze, którzy przystąpią do walki, broń się więc. Po wygranej wchodź do środka i pomów z Atralem – znajdziesz go na piętrze, w jednej z celi. Po rozmowie z nim wróć do Elidy, a na koniec do jej ojca. Konwersacja z nim zakończy misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1296 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?