Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Na ziemie graniczne - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 15

Zadanie to rozpoczyna się niejako automatycznie po tym, jak wykonasz misję Pole Poległych. Pierwszy krok w jego ramach to wizyta w Południku i rozmowa z Erendem w Pałacu Słońca – znajdziesz go w Południku, więc czeka Cię dość długi spacer.

W drodze do pałacu porozmawiaj z Niewinnym Maradem, będzie stał na długim pomoście w Południku. Poprosi Cię on o to, abyś szedł z nim do środka. Spacer zakończy się przerywnikiem oraz konwersacją.

Kolejny krok to spacer do Smolnego Klifu, daleko na północy mapy. Na miejscu spotkaj się z człowiekiem Marada. Idź w okolicę tutejszego handlarza, a dołączy do Ciebie znajomy. Zerknij następnie fokusem na ziemię i podświetl tamtejsze ślady. Idź po nich przed siebie.

Znajdziesz w ten sposób ciało, a wówczas zbadaj je. Po dochodzeniu udaj się do obozu Dervahla. Wyjdź więc na zewnątrz osady i kieruj się w lewo. Dojdziesz w ten sposób do ścieżki pośród skał. Na jej końcu odpali się krótki przerywnik. Po nim będziesz musiał walczyć i brnąć cały czas przed siebie.

Dojdziesz wreszcie do górnej części obozu, a tam dostrzeżesz niewielki dom. Gdy się do niego zbliżysz, odpali się przerywnik. Po nim pokonaj czempiona, który wylazł z piwnicy i przeszukaj jego ciało. Idź następnie do budynku, po drodze wyłącz bariery dźwiękowe, a potem przeszukaj warsztat, co zainicjuje przerywnik.

Po filmiku skorzystaj z fokusa i przeszukaj warsztat, znajdziesz:

  • Dziwne urządzenie rejestrujące;
  • Urządzenie dźwiękowe;
  • Części maszyn.

Po przyjrzeniu się im, porozmawiaj z Erendem. Zakończy to misję Na ziemie graniczne. W Twoim dzienniku pojawi się natomiast misja Słońce spadnie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1606 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?