Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Słoneczna Skała - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 20

Zadanie to otrzymujesz po tym, jak zlikwidujesz dwa behemoty, siejące spustoszenie w pobliżu więzienia Słonecznej Skały (ukazuje to film poniżej). Udaj się we wskazane na mapie miejsce i pokonaj tamtejsze bestie. Następnie podejdź do strażnika i porozmawiaj z nim – wejście jest z boku budynku, przez niewielkie drzwi.

Z rozmowy ze strażnikiem dowiesz się, że z więzienia uciekła trójka niebezpiecznych kryminalistów. Twoim celem jest znalezienie ich i zlikwidowanie. Każdy uciekł w innym miejscu, ruszaj więc we wskazane miejsca i szukaj ich.


Ullia jest w obozie bandytów – mogłeś tam być lub nie. W pierwszym przypadku powinno być w miarę spokojnie, w drugim będą większe komplikacje. Po zabiciu Ulii porozmawiaj z nią.


Rasgrund jest nieco na zachód od Południka, w pobliżu skażonej strefy. Aby go znaleźć, wejść musisz pomiędzy skały. W środku wespnij się na skały po prawej, a potem do góry i po linie. Kieruj się następnie do przodu, niszcząc beczki z płomieniem. Dojdziesz do niewielkiego zaułka, a tam trzymaj się skał i wreszcie przeskocz ponad przepaścią. Potem zejdź w dół do rzeki. Strzel do beczek w oddali i dopiero płyń do przodu, trzymaj się prawej strony.

Przejdź po pniu i idź przed siebie, trzymając się ściany skalnej. Przeskocz wreszcie w prawo ponad wodą i dalej idź do góry. Znowu przeskocz w lewo, a odpali się przerywnik. Zakończy się on śmiercią Rasgrunda, a Tobie zostanie już tylko znalezienie Gavana.


Gavana dorwiesz w osadzie na północny zachód od Południka. Chodzi o Jasny Targ. W osadzie musisz najpierw iść porozmawiać z karczmarzem. Będzie się zachowywał podejrzanie, więc rozejrzyj się po okolicy przy pomocy fokusa. Po wyjściu na zewnątrz, przy skale, dostrzeżesz kajdany – przyjrzyj się im dokładnie, a potem idź po pobliskich śladach.

Wyprowadzą Cię one z miasta, aż do siedliska śmigaczy. Pozbądź się ich więc, a potem śmigaj dalej ścieżką. Dojdziesz do miejsca, w którym będzie grupa przemytników – pozbądź się ich wszystkich. Idź następnie porozmawiać z Gavanem. Gdy to zrobisz wróć do Janevy – zleceniodawcy – i zgłoś wykonanie roboty.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2116 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?