Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Serce Matki - wiki Horizon: Zero Dawn


Kolejna misja Horizon: Zero Dawn rozpoczyna się po tym, jak końca dobiega zadanie Na czubku włóczni. Pierwszy krok to rozmowa z Rostem. Udaj się więc do niego, jest niedaleko, pomiędzy skałami.

Po konwersacji ustalicie, że spotkacie się w pobliżu Serca Matki. Śmigaj zatem we wskazane miejsce i raz jeszcze porozmawiaj z Rostem. Zapyta Cię on czy jesteś gotowy. Jeżeli faktycznie tak jest, potwierdź, a będziesz kontynuował zadanie.

Porozmawiaj z Rostem, wypytując go o wszystko, co może Cię interesować, a następnie idź poszukać wejścia do wioski. Gdy się do niego zbliżysz odpali się przerywnik, pojawi się kobieta o imieniu Teersa.

Będąc w środku udaj się do przodu, a następnie skręć w prawo. Rozpal ognisko, po czym idź do domu w oddali. Gdy się zbliżysz rozpoznasz Teba, chłopaka, którego wcześniej ocaliła Aloy. Porozmawiaj z nim. W trakcie konwersacji otrzymasz od Teba ubiór – weź go na ekranie kupowania. Nie obawiaj się, nie kosztuje nic.

Po rozmowie z młodzieńcem idź do Domu Matron. Po drodze usłyszysz krzyczącą kobietę – wejdź na dach za nią, a znajdziesz skrzynię do przeszukania. Kolejna będzie nieco dalej, przy pomoście. Za mostem będzie natomiast jeszcze jeden kupiec, Karst. Aloy otrzymała wcześniej od niego Potykacz.

Kilka kroków dalej, dojdziesz wreszcie do Domu Matron, a tam odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie Aloy zauważy osobę z dziwnym urządzeniem, dokładnie ją zeskanuj. Podejdź następnie do niego i porozmawiaj, ma na imię Olin. Konwersacja zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej możesz wreszcie iść na ceremonię Błogosławieństwa.

Po ceremonii udaj się do Loży Łowców, po drodze rozmawiając z Olinem, stojącym przy pomoście. Kiedy konwersacja dobiegnie końca idź do Loży. Zaraz przed jej budynkiem będziesz miał szansę skorzystać z ogniska, aby zapisać grę – zrób to. Dopiero po zapisie zmierzaj do środka budynku, co zainicjuje przerywnik.

W środku podejdź do stojącego przy kominku Basta. Po konwersacji podejdź do stojącej obok Vali i z nią także pogadaj. Dopiero po tym połóż się spać. Zakończy to niniejszą misję, a po kolejnym przerywniku rozpocznie się zadanie zatytułowane Próba.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2165 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?