Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Gromoszczęk - wiki Horizon: Zero Dawn


Zdecydowanie najniebezpieczniejsza maszyna w grze. Przypomina Tyranozaura Rexa, posiada twardy pancerz, a także wiele różnych rodzajów broni dystansowej, w tym wyrzutnię dysków oraz działko zamontowane na łbie, strzelające laserami.

"Wyśmienita maszyna bojowa, wyposażona w szeroki zakres ciężki dział i ataków w zwarciu", napisano w opisie gromoszczęka.

Natrafiając na jednego z nich, przygotuj się na długie i skomplikowane starcie. Jeśli chcesz wygrać szybko i sprawnie, strzelaj w zamontowane po lewej i prawej stronie grzbietu wyrzutnie dysków - najlepiej strzałami rozrywającymi. Kiedy wyrzutnie wylądują na ziemi, biegnij do nich, pochwyć je i strzelaj do przeciwnika.

Jeżeli wolisz korzystać z broni własnej, celuj w wyrzutnie dysków, ogniwo pod ogonem, radar i antenę na grzbiecie, a także działko na głowie oraz ogon. Warto też strzelać w serce, ono jest jednak widoczne dopiero po tym, jak odstrzelisz pancerz z boku tułowia. Serce jest wrażliwe, a jego zniszczenie powoduje niemałe obrażenia.

Zdominowanie gromoszczęka możliwe jest w ramach odwiedzin w Kotle ZETA.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1072 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?