Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Góra kłopotów - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 17

Misję tę otrzymujesz w osadzie zwanej Wolnogóra. Porozmawiaj w niej z kobietą zwaną Petra, jest kowalką. Poprosi Cię o to, abyś spróbował odzyskać ogniwa mocy, należące do Petry. Niestety przetrzymują je bandyci, a zatem musisz się ich najpierw pozbyć.

Na miejscu czeka Cię dość spory pojedynek, bandziorów w leżu bowiem nie brakuje. Trzymaj się lewej strony przejścia, a znajdziesz skałę, na którą będziesz w stanie się wspiąć. Będzie tu też lina, z której na spokojnie ostrzelasz bandziorów. Po zrobieniu tego zejdź na dół i odzyskaj ogniwa. Mając je wszystkie, musisz udać się do siedliska złomiarzy, aby znaleźć części do broni.

Na miejscu podchodź do stosów surowców złomiarzy i przeszukuj je. W sumie musisz odzyskać trzy części:

  • Pierwsza będzie zaraz po lewej stronie obozowiska;
  • Druga nieco dalej po prawej;
  • Trzecia znowu po lewej, na końcu obozowiska.

Mając wszystko wróć do Petry. Kobieta przygotuje dla Ciebie broń, podnieś ją. Przytrzymaj następne oba triggery, aby uzupełnić amunicję. Na koniec strzelaj natomiast do bandziorów. Po wszystkim raz jeszcze porozmawiaj z Petrą. Oddasz jej broń, a po krótkim przerywniku zadanie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1159 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?