Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Fatalne dziedzictwo - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 15

Zadanie to otrzymujesz w Podgrodziu Południka, rozmawiając z niejakim Ranamanem. Dowiesz się od niego, że jego rodzinną posiadłość zaatakowały maszyny. Ranamanowi udało się uciec, ale reszta jest uwięziona. Niszczyciel i czujki nie pozwalają im odejść.

Po rozmowie udaj się we wskazane miejsce. Będą tam oczywiście wspomniane maszyny, więc pozbądź się ich, a następnie wejdź do domu. Usłyszysz krzyki, idź w ich kierunku. Chodzi o drzwi pod schodami – wyważ je, a odpali się przerywnik i konwersacja.

Po rozmowie idź dokładniej przyglądnąć się posiadłości. Wyjdź więc na zewnątrz i biegnij do kolejnego budynku – to warsztat. Odpal przed jego drzwiami fokusa, a zobaczysz w środku coś dziwnego. Musisz tam wejść.

Podejdź do drzwi po lewej stronie warsztatu i spróbuj je otworzysz. Dowiesz się wówczas, że potrzebujesz do tego klucz. Wróć się do głównego domu i porozmawiaj z dziewczyną siedzącą w salonie. Dowiesz się o szambelanie, który najpewniej nadal ma klucz. Jego zwłoki są obok głównego domu.

Z kluczem wracaj do warsztatu. Otwórz go i wchodź do środka. Będzie tam dziwne urządzenie. Zbadaj je fokusem, a potem już bez niego. Okaże się urządzenie zwabiło maszyny. Aloy je wyłączy, a wtedy możesz powrócić do Daradi – kobiety w głównym domu. Tym razem będzie stała w ogrodzie. Po chwili pojawi się tam też Ranaman.

Gdy nadejdzie pojawią się maszyny, Jastrząbłyski. Wyeliminuj ich przy pomocy wyrzutni lin oraz ataków krytycznych. Przeszukaj następnie posiadłość i dopiero wówczas idź porozmawiać z Daradi, co zakończy niniejszą misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1564 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?