Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Sekrety głębin ziemi - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 21

Misja ta pojawia się w Twoim dzienniku automatycznie po tym, jak wykonasz Na pohybel ciemności. Dowiesz się w niej ciekawych informacji na temat projektu Nowy Świt. Pierwszy krok to jednak podróż do Zmierzchu, gdzie dostać musisz się do Cytadeli.

W środku odpali się przerywnik. W jego trakcie porozmawiasz z kobietą, która zaprosi Cię na spotkanie w zielonym namiocie. Rozpocznie się w tym momencie misja poboczna zatytułowana Nagroda za zdrajcę – wykonaj ją, jeśli masz ochotę.

Cokolwiek zdecydujesz, aby kontynuować niniejszą misję udaj się na tutejszy balkon, a potem dziurą przez balustradę po lewej i przed siebie w stronę skał. Tamtejszymi uchwytami kieruj się na dół. Po zejściu na ziemię, poszukaj przejścia zastawionego deskami – zbadaj je, a potem przechodź przez odkryte dzięki temu przejście.

Po dość długim przerywniku idź przed siebie. Po drodze do drzwi na końcu komnaty znajdziesz notatkę na stole – przeczytaj ją. Podejdź następnie do drzwi i otwórz je. W kolejnym pomieszczeniu rozglądnij się po okolicy, także i tu będą bowiem notatki, a nawet skrzynia z zapasami (w pokoju po prawej). Zerknij na nie i idź dalej. Odpali się tam przerywnik.

Po nim zmierzaj dalej przed siebie. W kolejnym pomieszczeniu pojawi się grupa przeciwników. Pozbądź się ich oczywiście i rozejrzyj po okolicy, będą tu bowiem stojaki z wieloma przydatnymi informacjami w postaci nagrań głosowych. Będą tu też notatki oraz nagrania – dokładnie przeszukaj więc pokoje – idź także tutejszą drabiną piętro wyżej – będzie tam jeszcze jedno nagranie.

Gdy zapoznasz się ze wszystkim, przechodź dalej przez tutejsze drzwi. Odpali się kolejny przerywnik. Po nim zmierzaj jeszcze dalej. W przejściu zerkaj na notatki i poruszaj się ciągle do przodu. Natrafisz na kolejną grupę przeciwników – ubij więc wszystkich i przeszukaj okolicę. Kiedy podejdziesz do drzwi, okaże się, że są niesprawne. Musisz przywrócić do nich zasilanie. W tym celu idź do tunelu po prawej.

Znajdziesz tam zagadkę. Rozejrzyj się więc fokusem, a następnie ustaw zagadkę w następujący sposób, od lewej strony:

  • Czerwony pasek w lewo;
  • Czerwony pasek w górę;
  • Czerwony pasek w lewo;
  • Czerwony pasek w dół;
  • Czerwony pasek w prawo.

Otworzysz w ten sposób drzwi w korytarzu obok. W niewielkim pomieszczeniu będzie drabina, wejdź po niej do góry. Idź następnie do przodu, a znajdziesz emiter – weź go i zainstaluj w pomieszczeniu z zagadką. Odpali się wówczas druga część łamigłówki. Zerknij fokusem na panel po lewej, a potem przesłuchaj tutejszą notatkę. Dowiesz się, że wszystko jest odwrotnie.

Patrząc od prawej strony:

  • Czerwony pasek w dół;
  • Czerwony pasek w prawo;
  • Czerwony pasek w górę;
  • Czerwony pasek w lewo;
  • Czerwony pasek w dół.

Zasilanie zostanie przywrócone, idź zatem do zamkniętych drzwi i przejdź przez nie. Odpali się przerywnik, po nim natomiast będziesz musiał znowu walczyć. Po wygranej idź dalej, trzymaj się prawej strony i zwracaj uwagę na notatki. Dojdziesz w ten sposób do schodów, idź nimi do góry, a potem po pomoście.

Przejdziesz po nim spory kawałek, a na końcu zeskocz na dół i kieruj się do biura Sobeck. Po drodze będziesz musiał pokonać kolejnych bandziorów, aż wreszcie będziesz mógł się na spokojnie przyjrzeć okolicy. Znajdziesz wreszcie wejście do biura Sobeck, po drodze mijając sporo wiadomości, a także wąskie przejście pomiędzy skałami oraz szyb windy. Na miejscu skorzystaj z terminalu. Po przerywniku będziesz musiał zmierzyć się z behemotem, co zainicjuje zadanie Groza Słońca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3503 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?