Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Dziwna Grata - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 4

Zadanie to otrzymujesz w trakcie misji fabularnej Na czubku włóczni. Rozmawiasz w jej ramach z Rastem, a podczas konwersacji Aloy wspomina, że odwiedzi Gratę. Pierwszym krokiem zadania jest rozmowa z Gratą. Udaj się więc na spotkanie z nią.

Droga będzie dość długa, ale bez problemu ją przemierzysz. Przy okazji zajmij się zbieraniem przydatnych materiałów. Wreszcie będziesz prawie u celu, śmigaj wówczas do góry, pomiędzy skałami. Na miejscu porozmawiaj z Gratą.

Okaże się, że kobieta zgubiła paciorki. Musisz je oczywiście odnaleźć. W tym celu idź szlakiem na pobliskie wzniesienie. Po drodze miniesz kilka ognisk, a także niemało czujek. Walcz, gdzie potrzeba i zbieraj surowce, aby mieć z czego tworzyć strzały oraz inne przedmioty.

Po dojściu do ścieżki, wspinaj się nią na szczyt. Śmigaj po drewnianych schodach, a następnie kładką i po belkach w stronę ściany skalnej. Będąc przy niej zrób użytek z oznaczonych na żółto zaczepów oraz półek skalnych. Na szczycie idź po cichu, a znajdziesz stado gęsi, ich skóra jest wartościowym materiałem.

Ustrzel więc kilka, po czym podejdź do krawędzi. Będzie tam skrzynka, którą powinieneś przeszukać. Zrób to. W środku znajdziesz paciorki modlitewne Graty. Mając je udaj się do obozu kobiety i zwróć jej własność. Zadanie dobiegnie wówczas końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1298 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?