Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Szkody uboczne - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 20

Zadanie to pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję fabularną Miasto Słońca. W misji tej Olin prosi Cię o to, abyś pomógł jego rodzinie, przetrzymywanej przez Zaćmienie jako zakładników. Spróbuj więc zrobić co w Twojej mocy.

Najpierw udaj się do Krzemiennych Ostróg, aby dowiedzieć się, gdzie przetrzymywana jest rodzina Olina. Po drodze natrafisz na siedlisko bysiorów, więc uważaj. Po dotarciu do celu zbadać musisz dwa miejsca. Jedno po lewej, drugie po prawej stronie drogi. Idź najpierw tam, gdzie jest Olin i porozmawiaj z nim, po czym zmierzaj za nim, a u celu raz jeszcze z nim porozmawiaj.

Na koniec zdecyduj czy idziesz sam czy z Olinem, a potem ruszaj w kierunku farmy okultystów. Pozbądź się jej rezydentów i przeszukaj ciała. W jednym będzie klucz do farmy – weź go i poszukaj rodziny zleceniodawcy. Jest w budynku farmy, do którego wejdziesz od prawej strony, przez drzwi do piwnicy.

W środku pomów z żoną Olina, po czym idź porozmawiać z samym Olinem, a także jego żoną.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1014 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?