Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Łowy dla Loży - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 16

Zadanie to pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz wszystkie próby wchodzące w skład pierwszych Terenów łowieckich. Robisz to spotykając się z opiekunem i podejmując się trzech prób. Musisz w ich ramach zdobyć przynajmniej pół słońca.

Gdy to zrobisz, pierwszy fragment zadania zostanie zaliczony. Drugi to rozmowa z Liganem, udaj się więc do niego na pogawędkę. Zrób to jednak w późniejszych etapach gry, nie warto bowiem specjalnie przemierzać połowy świata, aby się dostać do Ligana.

Po wejściu do budynku loży w Południku natychmiast rozpoczniesz rozmowę z Liganem. Powie Ci on o Ahsisie, który także tu przebywa. Musisz udać się na konwersację z nim, potrzebujesz bowiem sponsora. Ahsis niestety nie będzie do Ciebie przyjaźnie nastawiony, powie Ci jednak o Talanie – udaj się na spotkanie z nią.

Z rozmowy dowiesz się, co musisz zrobić, aby awansować w szeregach. Pierwszy krok to zabójstwo następujących maszyn:

Każda maszyna zostawi trofeum, które musisz wziąć ze sobą i przynieść Ahsisowi. Zrób to wiec, udając się we wskazane miejsca i likwidując napotkane pokraki. Po wszystkim wróć do loży i oddaj zdobyte trofea. Zadanie dobiegnie wówczas końca, a w Twoim dzienniku pojawi się Ambona Łowców.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1263 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?