Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Przysięga uzdrowiciela - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 22

Zadanie to otrzymujesz rozmawiając z Abasem w pobliżu osady zwanej Zmierzch. Opowie Ci on o chorej siostrze oraz o uzdrowicielu, który – być może – będzie w stanie pomóc. Poprosi Cię o to, abyś go odnalazł. Chodzi o mężczyznę o imieniu Ghaliv – udaj się w jego kierunku.

Dojdziesz w ten sposób do osady zwanej Malowany Łuk. Znajdź tam Ghaliva i porozmawiaj z nim. Poprosi Cię on o serce gromoszczęka. Jeśli mu je przyniesiesz, uzdrowiciel wykorzysta swoje umiejętności, aby pomóc chorej dziewczynce.

Ruszaj w związku z tym do Doliny Wizji, gdzie znajdziesz maszynę do pokonania. Na miejsce dotrzesz idąc po ścieżce po lewej stronie. Widząc gromoszczęka, rozglądaj się po okolicy, na ścieżce w jego stronę znajdziesz Metalowy kwiat – Mk II.

Po wygranej z gromoszczękiem, zbierz co uznasz za stosowne, w tym serce, a następnie wróć do Ghaliva. Porozmawiaj z nim, a gdy to zrobisz idź pogadać z Abasem – jest w pobliżu. Konwersacja z nim zakończy zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 989 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?