Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Śmierć z samego nieba - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 25

Zadanie to otrzymujesz w pobliżu Terenów łowieckich Słonecznych Bruzd. Przy rzece leży człowiek o imieniu Hakurt, musisz z nim porozmawiać, jeśli chcesz, aby zadanie pojawiło się w Twoim dzienniku. Twoim celem jest ochrona Smolnego Klifu przed jastrząbłyskami, udaj się więc we wskazane miejsce.

Gdy do niego dotrzesz musisz zmierzyć się ze sporą grupą jastrząbłysków. Po ubiciu ich, wchodź do Smolnego Klifu, aby odszukać przywódcę osady i porozmawiać z nim. Dowiesz się o tym, że coś ściąga tu maszyny, a ty musisz spróbować zbadać co dokładnie. Zacznij więc przyglądać się osadzie.

Rozejrzyj się przy pomocy fokusa, a zauważysz dziwne urządzenie, wysyłające impulsy. Idź się mu przyjrzeć. Spotkasz tam mężczyznę, który powie Ci o warsztacie, z którego wyciągnął wspomniane urządzenie. Dowiedz się o nim jak najwięcej, a potem ruszaj by go zbadać.

Najpierw dojdziesz do niewielkiego obozu, następnie będziesz musiał wspinać się po zboczu, a wreszcie przejdziesz przez szczyt. Czeka Cię wówczas starcie z kilkoma groźniejszymi pokrakami, w tym burzoptakiem. Latającą pokrakę zlikwidujesz dopiero po wyłączeniu urządzeń wysyłających impulsy. Podbiegaj więc do nich i wchodź z nimi w interakcję. Dopiero gdy wszystkie przestaną działać, zajmij się ptaszyskiem.

Uwaga: Łatwo zwyciężysz wskakując do tunelu pod tutejszym mostem. Burzoptak Cię tam nie dosięgnie, a ty będziesz w stanie prowadzić ostrzał w jego kierunku.

Po wygranej przeszukaj przeciwnika, a następnie warsztat. Znajdziesz w nim notatki, przyjrzyj się im więc, po czym wróć do Ralerta, przebywającego w Smolnym Klifie. Po konwersacji z nim misja dobiegnie końca, a ty możesz wówczas zająć się kolejnymi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1671 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?