Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Złomiarz - wiki Horizon: Zero Dawn


Złomiarz to szybka maszyna, potrafiąca bronić się swoimi szczękami tnącymi oraz laserem. Ze względu na to, że najczęściej przebywa w większych stadach początkowo potrafi sprawić grającemu sporo kłopotów. W miarę upływu czasu eliminacja złomiarzy staje się coraz łatwiejsza.

"Ścierwojad, który potrafi się znakomicie bronić tnącymi szczękami i laserem", czytamy w opisie złomiarza w grze. Mimo że maszyna ta wygląda niepozornie, nie wypada jej lekceważyć. Potrafi bowiem zaskoczyć.

Złomiarz wrażliwy jest na porażenie oraz ataki szarpane. Najwięcej obrażeń zadać można mu strzelając w dwa elementy zamontowane na jego grzbiecie. Pierwszy, ogniwo, jest ponad tylnymi kończynami, a zniszczenie go powoduje porażający wybuch. Drugi, radar, dostrzeżesz w pobliżu łap przednich - jego destrukcja odbiera maszynie opcję skanowania otoczenia. Oba stosunkowo łatwo odstrzelić, co zadaje złomiarzowi znaczące obrażenia.

Maszynę tę jesteś w stanie zdominować po tym, jak przebrniesz przez Kocioł SIGMA.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 988 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?