Horizon: Zero Dawn (PC) - okladka

Horizon: Zero Dawn (PC)

Premiera:
07 sierpnia 2020
Premiera PL:
07 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Redakcja:Świetna ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Horizon: Zero Dawn (PC)
Materdea @ 08:17 14.03.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 40h 38min

+ czaswięcej

Horizon: Zero Dawn to zupełnie nowa marka od studia Guerilla Games odpowiedzialnego za serię Killzone. Projekt został oficjalnie zapowiedziany podczas targów E3 2015, kiedy pojawił się zwiastun oraz gameplay tytułu. Gra utrzymana jest w charakterystyce przygodowych gier akcji z otwartym światem.


Edycja PC-towa to tzw. Complete Edition, która zawiera wszystkie wydane do podstawowej wersji gry dodatki - w tym duże rozszerzenie The Frozen Wilds.


Horizon: Zero Dawn to przedstawiciel gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Główną bohaterkę, dziewczynę o imieniu Aloy, obserwujemy cały czas zza jej pleców. Fabuła przenosi nas do postapokaliptycznego świata, w którym przetrwały jedynie nieliczne plemiona ludzi. Nie jesteśmy na Ziemi, ale na jakieś innej, odległej planecie, na której nastał nietypowy mariaż natury z zaawansowaną technologią. W wyniku tego pomiędzy lasami, łąkami oraz rzekami spacerują istoty przypominające zarówno zwierzęta, jak i roboty.

Aloy, przemierzając pełne niebezpieczeństw miejsca, znaleźć musi sens swojego istnienia oraz odkryć tajemnice przodków. Spróbuje się też dowiedzieć kim były zaginione cywilizacje, które potrafiły połączyć ze sobą świat natury oraz technologii. Podróż ta wiedzie dziewczynę przez tajemnicze ruiny, opuszczone wioski, gęste lasy oraz potężne szczyty górskie.

Horizon: Zero Dawn skupia się nie tylko na eksploracji, ale także na walce. Bohaterka jest myśliwym, a więc ma do dyspozycji całkiem rozbudowany i zaawansowany arsenał. Natura jest tu jednak wyjątkowo groźna, dlatego liczy się nie tylko siła ognia, ale przede wszystkim spryt.

Horizon: Zero Dawn przeznaczone jest wyłącznie dla jednego gracza, nie przewidziano tu trybu rozgrywek wieloosobowych.

Wymagania: Twórcy gry Horizon: Zero Dawn ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Horizon: Zero Dawn (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?