Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Nieprzygotowani - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 10

Misja ta dostępna jest kawałek na północ od Korony Matki. Natrafiasz tam na kilka wozów oraz grupę ludzi. Będzie pośród nich niejaki Marzavid – porozmawiaj z nim, a dowiesz się szczegółów zlecenia. Okaże się, że chodzi o pomyloną skrzynkę amunicji. Pojawią się wówczas maszyny.

Po walce zbierz wszystko, co uznasz za przydatne, a następnie ponownie porozmawiaj z Marzavidem. Okaże się, że znowu jest komplikacja, jeden z członków ekipy, niejaki Dirid, ukradł rdzenie i uciekł z nimi. Musisz go odnaleźć, uprzednio jednak skorzystaj z pobliskiego ogniska.

Gdy to zrobisz, wróć w okolicę Marzavida i odpal tam fokus. W pobliżu przewróconego wozu dostrzeżesz ścieżkę – idź nią do góry i pomiędzy drzewa. Znajdziesz wreszcie Dirida, a wtedy porozmawiaj z nim. W trakcie konwersacji pojawi się nękacz – maszyna, potrafiąca znikać. Pokonaj ją. Najłatwiej zrobić to ukrywając się za drzewami.

Po wygranej przeszukaj pozostałość po nękaczu i ponownie porozmawiaj z Diridem, mężczyzna będzie ranny. Po krótkiej konwersacji przeszukaj jego ciało, a następnie wróć do Marzavida z odzyskanymi rdzeniami. Zakończy to niniejsze zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1147 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?