Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Widokówki - mapa - wiki Horizon: Zero Dawn


Widokówki to kolejna znajdźka w grze Horizon: Zero Dawn. Przy ich pomocy możesz zerknąć w przeszłość, aby zobaczyć kilka kluczowych dla obszaru miejsc, jeszcze za nim zostały one pochłonięte przez naturę i maszyny. Każda widokówka to ciekawy krajobraz, a prócz tego nagranie dźwiękowe. Warto więc się nimi zainteresować.

Na mapie świata gry umieszczono 12 widokówek. Najczęściej są one gdzieś wysoko, a dotarcie wymaga znalezienia odpowiedniego punktu startowego. Dlatego poniżej prezentujemy wszystkie widokówki, a na naszej interaktywnej mapie możecie zobaczyć ich lokalizację.

Akademia Lotnicza


Wespnij się na skałę po prawej stronie trójkątnego budynku, patrząc na południowy-wschód. Na szczycie zobaczysz miejsce, które pozwoli Ci uzyskać dostęp do widokówki, skorzystaj z niego.

Colorado Springs


Skorzystaj z jednego z ognisk w pobliżu Diablego Pragnienia. Tam skieruj się w stronę ruin wysokiego wieżowca. Wejdź do środka, a potem szukaj elementów kondygnacji, po których możesz się wspiąć do góry. Dotrzesz do żółtych uchwytów, a wreszcie też do widokówki.

Muzeum Badaczy


Także i tym razem dostań się w okolicę znacznika. Znajdź tam wysoki filar skalny. Wejdź na niego, a następnie podejdź do znacznika widokówki i skorzystaj z niego.

Bridalveil Fall


Wybierz się w okolicę ogniska, w zachodniej części terytorium Nora – przy skałach. Musisz się na nie wspiąć. Już z daleka dostrzeżesz punkt, który pozwoli Ci przygotować widokówkę.

Stadion w Denver


Widokówkę tę znajdziesz w pobliżu Diablego Smutku. Przenieś się więc w jego okolicę, a następnie zmierzaj na wschód, w kierunku potężnego wieżowca. Wejdź do niego i wspinaj się w nim do góry - w pobliżu pochodni znajdziesz uchwyty. Kolejne będą na wąskim słupie piętro wyżej. Następnie śmigaj w lewo. Dojdziesz do punktu, z którego przygotujesz widokówkę.

Amfiteatr Sterling-Malkeet


Widokówkę tę robisz w zasadzie w centrum skażonej strefy. Po jej wyczyszczeniu szukaj znacznika widokówki. Jest on na wzniesieniu, naprzeciwko ruin sceny amfiteatru – nie musisz się w sumie nigdzie wspinać, więc znacznik dostrzeżesz bez problemu.

King’s Peak


Udaj się w pobliże bunkra Gaja 1. U celu zmierzaj na północ, w stronę znacznika, trzymaj się lewej strony. Jako że jest tu burzoptak, radzę się spieszyć. Wreszcie po lewej dostrzeżesz kilka półek skalnych, wspinaj się po nich do góry. Znajdziesz tam punkt, którego szukałeś.

Faro Automated Solutions


Udaj się w okolicę osady Roztrzaskany Piec, ewentualnie miejsca zwanego Ustronie Stwórcy. Idź następnie w kierunku znacznika i na szczyt. Twoim celem jest skała, po prawej stronie drogi. Wespnij się na niego, a na szczycie znajdziesz punkt, z którego zrobisz widokówkę.

Bryce Orbital


Przenieś się w okolicę Alternatywnego wejścia do Nowego Świata. Tam natomiast zmierzaj w kierunku skał na zachodzie. Dostaniesz się tam bez większego kombinowania. W pobliżu znacznika będą złomiarze. Pozbądź się ich, a potem strzel fotkę.

Jezioro Powell


Przenieś się w pobliże jeziora, a potem zmierzaj w kierunku znacznika. W okolicy będą jastrząbłyski, więc uważaj. Twoim celem jest najdalej wysunięta do jeziora skała. Na niej znajdziesz punkt, który pozwoli Ci złapać widokówkę.

Eagle Canyon


Udaj się w okolice osady Pocięte Klify. Stamtąd natomiast na południe drogą w stronę znacznika. Twoim celem jest wysoka skała po prawej stronie. Wespniesz się na nią nieco poniżej drogi, we wskazanym miejscu, będą tam uchwyty. Na szczycie znajdziesz punkt do przygotowania widokówki.

Dolina Pomników


Skieruj się w okolicę Słonecznej Skały. Nieco na północny-wschód od niej zacznij szukać uchwytów w zaznaczonym miejscu, w zasadzie obok Słonecznej Skały. Wespnij się nimi do góry, a potem zjedź po linie w dół. Obok drzewa znajdziesz punkt do przygotowania widokówki. Skorzystaj z niego i zejdź na dół.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3773 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?