Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Podarunek z przeszłości - wiki Horizon: Zero Dawn


Gra zaczyna się oczywiście od scenki przerywnikowej. Po jej obejrzeniu przejmujesz kontrolę nad młodą Aloy, a Twoim pierwszym zadaniem jest wydostanie się z jaskini. Rozejrzyj się więc dookoła, a następnie zmierzaj przed siebie. Nieważne, którym korytarzem przejdziesz dotrzesz wreszcie do większej komnaty.

Zejdź wówczas schodami po lewej stronie na dół i zmierzaj w stronę podświetlonego przejścia. Wejdziesz do kolejnej wielkiej komnaty. Tam również idź do przodu, a w kolejnym pomieszczeniu schodami do góry. Trafisz do długiego korytarza, więc idź przed siebie. Dojdziesz do komnaty z ciałem w centralnej części. Podejdź do niego i wejdź w interakcję z głową. Odpali się wówczas przerywnik.

Po scence wszystko się rozświetli, a ty możesz iść do przodu, w stronę drzwi. Okaże się, że są zamknięte. Po prawej stronie dostrzeżesz jednak jakieś maszyny, dotrzesz do nich, obchodząc pokój dookoła, od prawej strony. W środku włącz skaner i podejdź do holozamka. Obróć go dwa razy w lewo (tak, aby wzór na nim odpowiadał wzorowi na konsoli po prawej stronie), a drzwi się otworzą. Idź więc do nich.

Po otwarciu drzwi, zmierzaj dalej przed siebie. Schodami w dół i przez serię pomieszczeń. Dotrzesz wreszcie do kolejnego ciała – zeskanuj je, a odpali się przerywnik. Gdy dobiegnie końca, śmigaj przed siebie i przeciśnij się przez szczelinę między drzwiami. Będąc z drugiej strony, skręć w prawo i idź do przodu. Na stole znajdziesz tu dziennik. Przesłuchaj go, a potem idź dalej, do następnego pomieszczenia. Z lewej będzie tam jeszcze jeden dziennik. Także i jego odsłuchaj.

Wracaj następnie do głównego korytarza i przejdź przez drzwi po prawej stronie. Za drzwiami idź schodami do góry. Trafisz do sporej komnaty. Zaraz za wejściem, po lewej, będzie dziennik. Kawałek dalej, po prawej będzie jeszcze jeden dziennik, także jego przesłuchaj. Na końcu, po lewej trzeci dziennik – warto odsłuchać jego zawartość. Na koniec idź do następnego pomieszczenia, po drodze zerkając w lewo. Znajdziesz przedostatni dziennik tutejszej lokacji, ostatni będzie w komnacie obok, na zniszczonej sofie.

Przesłuchaj wszystkie, a potem idź do drzwi. W pewnym momencie usłyszysz głos Rosta. Trafisz też do wyjścia z kompleksu. Po tym, jak się do niego zbliżysz, odpali się scenka przerywnikowa. Po jej zakończeniu rozpoczniesz kolejne zadanie, zatytułowane Szkoła przetrwania.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2386 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?