Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

W obliczu wymarcia - zakończenie gry - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 36

Misja ta rozpoczyna się automatycznie po tym, jak końca dobiegnie Nadejście cienia. To ostatnie zadanie całej gry, przystępując do niego musisz być więc gotowy do znaczącego starcia. Quest rozpocznie się scenką przerywnikową.

Po niej zabić będziesz musiał Helisa, walcząc oczywiście także z jego ludźmi. Zwróć uwagę na to, że dookoła jest sporo beczek z płomieniem, skorzystaj z nich, aby sprawniej pozbyć się przeciwnika. Po walce zmierzaj na Grań, uprzednio przeszukując ciała oponentów, mogą być bowiem przy nich wywary.

Na miejscu chwyć jedno z dział, a potem broń Grani przed atakującymi. Będą oni przychodzić falami, więc bądź gotowy. Przeciwników będzie całe mnóstwo. Wreszcie odpali się przerywnik, a po nim sytuacja się dodatkowo skomplikuje.

Po scence musisz iść do przodu, ścieżką zniszczeń. Wreszcie wyjdziesz spośród płomieni, a wówczas idź w stronę iglicy, aby powstrzymać Hadesa. Po drodze natrafisz na grupę żołnierzy, porozmawiaj z nimi, a następnie idź dalej, w stronę Hadesa.

Kiedy zbliżysz się do celu odpali się przerywnik. Po nim natomiast będziesz musiał walczyć z maszynami. Kiedy zwyciężysz, będziesz w stanie podejść wreszcie do Hadesa i pozbyć się go, co odpali scenkę przerywnikową. Zakończy ona wątek fabularny gry.

Zakończenie gry


Poniższy filmik stanowi zakończenie wątku fabularnego. Pamiętaj o tym, decydując się na jego oglądanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1376 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?