Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Ambona łowców - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 12

Misja ta pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz zadanie Łowy dla Loży. Pierwszy krok to rozmowa z Talaną. Idź po niej za kobietą. Wyjdziecie wspólnie na zewnątrz, a tam dowiesz się od niejakiej Ilsadi, że jej wioska, Samotne Światło, została zaatakowana. Udaj się więc do niej.

Na miejscu musisz pozbyć się jastrząbłysków. W sumie będzie ich spora grupka, ale powinieneś sobie poradzić, jeśli skorzystasz z wyrzutni lin. Każdego jastrząbłyska przygwoździsz do ziemi trzema linami, a następnie podejdź do ptaszyska i wymachuj szybkimi ciosami, przy okazji wykonując ciosy krytyczne.

Po wszystkim pomów z kobietami, które zleciły Ci pracę. Dowiesz się, że jastrzębłyski cały czas przybywają do wioski, a zatem wypadałoby znaleźć przyczynę ataków. Zejdź na dół i idź ją odkryć. Na miejscu będziesz musiał zmierzyć się z kolejnymi ptaszyskami. Gdy to zrobisz, idź zbadać okolicę, z której wyleciały.

Skorzystaj tam oczywiście z fokusa, a znajdziesz ślady. Idź po nich do przodu, pomiędzy skałami. Na szczycie natrafisz na grupę łowców, porozmawiaj z nimi. Okaże się, że łowcy mają problemy, potrzebują serca kłapaków. Jeśli masz choć jedno, oddaj im je, a jeśli nie masz żadnego, musisz je najpierw zdobyć. Oddaj serce, a potem idź porozmawiać z Talaną – stoi w pobliżu. Po konwersacji z nią, udaj się z powrotem do Loży, aby porozmawiać z Ahsisem. Misja dobiegnie wówczas końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1400 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?