Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Ślad dowódczyni - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 7

Misję tę otrzymujesz od chłopaka o imieniu Varl, w trakcie wykonywania zadania Poszukująca u bram. Twoim celem jest odnalezienie niejakiej Sony – dowódczyni, która zaginęła po tym, jak ruszyła za najeźdźcami odpowiedzialnymi za atak na Twoją wioskę.

Pierwszy krok to udanie się na miejsce masakry. Po drodze możesz oczywiście skorzystać z ogniska, celem zapisania stanu rozgrywki. Jadąc do celu powinieneś natrafić na mężczyznę o imieniu Cren, który zainicjuje zadania z cyklu Tereny łowieckie. Nieco dalej tą samą drogą natrafisz na jeszcze jednego zleceniodawcę, niejakiego Nila, rozpoczniesz dzięki niemu serię zadań Obozy bandytów.

Nie zajmuj się jednak zadaniami dodatkowymi, na nie znajdziesz czas później, idź po prostu dalej. Wreszcie dojdziesz do celu, a tam musisz skorzystać z fokusa, aby zbadać teren starcia. Podchodź do tutejszych maszyn i przyglądaj się im. Wreszcie dostrzeżesz też jednego ocalałego, niejakiego Drama – porozmawiaj z nim i dowiedz się gdzie jest Sona.

Po rozmowie śmigaj w miejsce wskazane przez ocalałego. Po drodze miniesz grupkę niebezpiecznych maszyn, nie musisz się jednak wdawać w bójkę z nimi. Są niebezpiecznie, więc możesz spróbować je ominąć. Po drodze możesz natrafić na Żyrafa – jeśli chcesz, wespnij się na jego głowę, a także ognisko – koniecznie zapisz wówczas grę.

Na miejscu zbadaj obozowisko Sony. Zbadaj groty strzał na pniaku, łuk oparty o ławeczkę, bandaże na kolejnej ławeczce oraz ślady przed nią. Na koniec przyglądnij się śladom krwi i podświetl ich ścieżkę. Idź następnie za nimi, pobliską ścieżką oraz klifami. Dojdziesz wreszcie do ciała piłozęba ponad przepaścią – zbadaj go. Zainicjuje to scenkę przerywnikową.

Po niej podążaj za Soną, aby powziąć zemstę na zabójcach. Po drodze miniesz ognisko, skorzystaj więc z niego. Wreszcie dojdziecie do celu, a tam odpali się przerywnik. Po nim możesz zaatakować oponentów bezpośrednio, albo najpierw ich obejść, korzystając z linek po prawej stronie. Tam stań na krawędzi i strzelaj do beczek z płomieniem – znajdziesz je łatwo korzystając z fokusa.

Mając beczki za sobą, zjedź wreszcie na dół jedną z wielu lin i zrób porządek w obozowisku. Gdy Ci się to uda zrobić, porozmawiaj z Soną. Po krótkiej konwersacji i scence przerywnikowej będziesz musiał zbadać wykopaliska, aby dowiedzieć się gdzie przebywa reszta zabójców. Odpal więc fokusa i idź za śladami. Dojdziesz do dziwnego przedmiotu, w jego pobliżu odpal znowu fokusa i posłuchaj zapisu.

Ponownie idź porozmawiać z Soną, a misja dobiegnie końca. Zamiast niej rozpocznie się kolejna, zatytułowana Zemsta Nora.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2610 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?