Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Uśmiercacz - wiki Horizon: Zero Dawn


Uśmiercacz to jedna z ostatnich maszyn, na jakie natrafia Aloy. To potężna machina bojowa, dysponująca ogromną siłą rażenia. Pokonanie jej nie jest łatwe, głównie ze względu na szeroki wachlarz broni oraz zabójczą skuteczność. Odpowiednie podejście zapewni jednak protagonistce zwycięstwo.

"Odkopana starożytna platforma bojowa, której przeznaczeniem jest traktować wrogów brutalną siłą. Podatna na przegrzanie".

Uśmiercacz wzbudza szacunek, ma jednak pewną słabość. Chodzi o to, że jest podatna na przegrzanie. Aby do niego doprowadzić można skorzystać z broni powodującej obrażenia od ognia, która podniesie temperaturę korpusu mechanicznego potwora. Ten wysunie wówczas pręty chłodzące, a Aloy będzie w stanie je atakować.

Z innych komponentów uśmiercacza wrażliwych na obrażenia, warto wymienić wieżyczkę z działem, rdzeń miotacz ognia i granatnik na bokach korpusu, kratki wentylacyjne, wieżyczkę z przodu, wyrzutnię rojów na dachu stabilizatory na nogach oraz wieżyczkę ciężkiego działa.

W przypadku uśmiercacza nie jesteś w stanie skorzystać z umiejętności dominacji. Jest ona niemożliwa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1091 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?