Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Serce Nora - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 25

Misja ta rozpoczyna się automatycznie po tym, jak wykonasz questa Groza Słońca. Pierwszy krok to wizyta w Strażnicy Matki – osadzie w której rozpoczynałeś przygodę. Zbliżając się do celu przygotuj broń, czeka Cię bowiem spory pojedynek. Natrafisz nawet na uśmiercacza.

Po wejściu do osady, pozbądź się przeciwników, a potem zmierzaj do góry, do wyższych części Strażnicy. Na szczycie odpali się scenka przerywnikowa, a po niej walczyć musisz z gromoszczękiem. Wróć się kawałek w dół ścieżką, a znajdziesz karabin uśmiercacza – weź go, pomoże Ci mocno uszkodzić przeciwnika.

Mając go z głowy zajmij się też ludźmi Zmierzchu, po czym porozmawiaj z Varlem i udaj się do wnętrza góry i znajdź Teersę. Także z nią musisz sobie urządzić pogawędkę. Odpali się po niej przerywnik. W jego ramach przejdziesz przez tutejsze wrota.

Po drugie ich stronie zajmij się przeszukiwaniem ruin, czytaniem notatek i odsłuchiwaniem nagrań. Znajdziesz tu między innymi informacje na temat powstania Aloy. Dojdziesz wreszcie do sterowni kompleksu. Rozejrzyj się po nim, aktywując panel hologramu. Po seansie wyjdź z kompleksu. Odpali się jeszcze jeden przerywnik, a po nim misja dobiegnie końca. Rozpocznie się natomiast Góra, która upadła.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1236 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?