Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Zapomniani - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 4

Zadanie to otrzymujesz od kobiety o imieniu Olara. Znajdujesz ją na jednej ze skał, w zaznaczonym powyżej obszarze. Aby dostać się do Olary, poszukaj zaznaczonych na żółto uchwytów, a potem wespnij się po nich do góry.

Olara opowie Ci o bracie, który został wygnany, ale powinien już wrócić. Jego obóz jest cały we krwi, stąd kobieta się martwi. Dowiedz się wszystkiego, co możesz, po czym przyjmij zadanie. Schodź wówczas z góry na dół i idź we wskazane miejsce.

Po drodze napotkasz prawdopodobnie na stado złomiarzy. Obejdź je, albo wyeliminuj. Po dość długim spacerze dotrzesz wreszcie do obozu Broma. Zbliżając się do niego zachowaj ostrożność. Będą tu bowiem czujki. Wyeliminuj je, przeszukaj zwłoki, po czym zajmij się badaniem obozu.

Włącz skaner i obejrzyj ognisko, następnie wyłącz go i wejdź w interakcję z ogniskiem. Ponownie zerkając przez skaner dostrzeżesz ścieżkę. Podświetl ją i zmierzaj po niej do przodu. Dojdziesz w ten sposób do pniaczka – obejrzyj go. Poszukaj potem kolejnej ścieżki i podążaj po niej, aż znajdziesz wiadro, którym także się zainteresuj.

Następnie poszukaj kolejnych śladów. Idąc po nich dojdziesz do czujek, zajmij się więc nimi i idź dalej. Dojdziesz do wielkich wrót Strażnicy Matki. Przed nimi będzie ognisko – zapisz więc stan rozgrywki, a dopiero gdy to zrobisz kontynuuj.

Kawałek dalej znajdziesz kapliczkę – zbadaj ją i poszukaj kolejnych śladów, po których będziesz mógł iść. Pech będzie chciał, że natrafisz na złomiarzy. Obejdź ich dookoła, albo wyeliminuj. Kiedy ślad zniknie, obejrzyj zniszczoną czujkę na ziemi. Po niej poszukaj kolejnej ścieżki.

Zaprowadzi Cię ona do skały z uchwytem. Skorzystaj z niego i wespnij się do góry. Obejrzyj tam skrytkę z zapasami, po czym szukaj kolejnych śladów i idź po nich przed siebie, zbierając po drodze rozrzucone zapasy. Po dotarciu do sporej skały usłyszysz głosy dochodzące z jej szczytu – idź zerknąć kto to. Pamiętaj o żółtych uchwytach.

Na szczycie odpali się przerywnik. W jego trakcie porozmawiasz z Bromem – będziesz musiał zdecydować co zrobić. Nieco empatii może okazać się nieocenione. Mężczyzna się uspokoi i powie Ci o co chodzi. Po chwili pojawi się też Olara. Zadanie dobiegnie wówczas końca, a ty będziesz mógł się zająć kolejnymi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2272 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?