Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Zemsta córki - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 15

Misję tę otrzymujesz w osadzie zwanej Wzniesienie Matki. Porozmawiaj tam z Yanem. Dowiesz się od niego o jego siostrze, Nakoi. Poszła ona na północ znaleźć zabójcę ojca, a Yan się o nią martwi. Musisz więc dowiedzieć się co się z nią stało.

W tym celu udaj się najpierw do Korony Matki. Na miejscu porozmawiać musisz z niejaką Solai. Dowiesz się od niej, że poszukiwana przez Ciebie Nakoi poszła do Wieży Dnia. Wypytaj o wszystko, co możesz, a następnie ruszaj w drogę, czeka Cię bowiem dość długi spacer.

Na miejscu podejdź do balkonu i porozmawiaj na temat poszukiwanej osoby ze stojącymi tam strażnikami. Dowiesz się od niego, gdzie znaleźć Zaida. Idź z nim porozmawiać. Powie Ci on, że faktycznie zerkną się z Nakoą, ale puścił ją wolno. Nie wie niestety gdzie poszła dziewczyna, jest jednak szansa, że udała się do Samotnej Skały. Ty też tam idź – znowu czeka Cię dość długi spacer.

Na terenie posterunku musisz odpalić fokus. Zbadaj tam ślady przy wózku, a odpali się przerywnik. Porozmawiaj wówczas ze strażnikiem. Powiedz, że przyszedłeś znaleźć Nakoię, a następnie przygotuj się do walki. Po krótkim pojedynku idź sprawdź wózek. Dostrzeżesz przy nim ślady – zmierzaj po nich przed siebie.

Dojdziesz w ten sposób do jakiejś zniszczonej warowni. Dostań się do niej, ubij wszystkich strażników, a następnie poszukaj Nakoi. W tym celu poszukaj śladów na środku posterunku, a także przyglądnij się ciałom. Przy jednym z nich będzie klucz – weź go.

Idąc po śladach dotrzesz do piwnicy. Znajdziesz w niej Nakoe – porozmawiaj z nią, po czym uwolnisz dziewczynę, a ona jeńców. Wspólnie ucieknijcie z posterunku. Po wyjściu z piwnicy znowu będziesz musiał walczyć, tym razem z ludźmi Zaida. Starcie nie będzie jakoś skomplikowane, a po nim odpali się scenka. Zakończy ona misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1806 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?