Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Najbardziej niebezpieczna z gier - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 18

Zadanie to rozpoczyna się po tym, jak wykonasz misję Ambona łowców. Pierwszy krok to rozmowa z Talaną. Dowiesz się od niej, że aby zdobyć uznanie Loży musisz przynieść trofea gromoszczęków oraz burzoptaków. Po jednym z każdego rodzaju. Udaj się więc we wskazane miejsca i zdobądź trofea.

Gromoszczęka zlikwidujesz łatwo jego własną bronią, potrzebujesz jednak strzały rozrywające. Przy ich pomocy zniszcz działka zamontowane na grzbiecie maszyny, a następnie pochwyć je i użyj. Na koniec zostanie Ci najprawdopodobniej garść punktów życia do zbicia, do czego idealnie nadadzą się strzały – celuj nimi w łeb oraz pojemniki na grzbiecie.

Burzoptaka pokonasz korzystając ze strzał rozrywających, a następnie standardowych. Celuj nimi przede wszystkim w jego łeb. Powstrzymasz ewentualne ataki maszyny. Ma ich ona bowiem sporo i wyrządzają one niemało szkód. Po wszystkim przeszukaj złom i wracaj do Loży. Porozmawiaj tam z Liganem. Dowiesz się od niego, że Ahsis i Talanah poszli na polowanie ku Drzewcom. Chcą zapolować na Czarnogona.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1046 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?