Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Szczęście w łowach - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 10

Misję tę otrzymujesz od mężczyzny o imieniu Taim, przebywającego w górnej części Korony Matki. Stoi on prawdopodobnie przed swoim domem. Podejdź i porozmawiaj z nim. Dowiesz się o tym, że wioska potrzebuje skór dzików. W pobliżu jest dobre miejsce do łowów, ale kontroluje go maszyna. Musisz się udać więc we wskazany obszar, upolować garść dzików, zabić piłozęba, a przy okazji znaleźć też pierścień Taima – jest on dla niego bardzo ważny.

Udaj się więc do wskazanych obszarów. W jednym, tym bardziej na zachód jest mnóstwo dzików. Zapoluj na cztery sztuki i zdobądź trofea. Powinno Ci się w ten sposób udać zdobyć potrzebne skóry. Uważaj tylko na poruszające się po okolicy piłozęba. Pamiętaj, że możesz śledzić jego ścieżkę przemieszczania się przy pomocy fokusa i podkładać pułapki.

Po zdobyciu skór, udaj się do drugiego obszaru, gdzie znaleźć musisz pierścień Taima. Na miejscu będą żuwacze oraz czujki. Zrób z nimi porządeczek, a potem poszukaj przy pomocy fokusa śladów. Idź po nich w głąb doliny. Dojdziesz do ciała dzika – przyglądnij się mu. Okaże się, że w pysku ma pierścień, którego szukasz. Możesz w związku z tym wracać do Taima i oddać mu zgubę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1182 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?