Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (66)Gram (21)Ukończone (35)Kupię (13)

Horizon: Zero Dawn - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:28 lutego 2017
Premiera polska:01 marca 2017
Producent:Guerilla Games
Wydawca:Sony Interactive Entertai...
Dystrybutor:Sony Computer Entertainme...
Gatunek:Przygodowa / Akcja

Fabuła

Akcja Horizon: Zero Dawn przenosi nas do wspaniałego, wykreowanego przez studio Guerrilla Games świata, pełnego starożytnych ruin oraz zaskakujących maszyn. Główna bohaterka, Aloy, jest jedną z wygnanych. Nie przynależy do żadnego z plemion, choć bardzo tego chce.

Po wielu latach szkolenia, bierze ona jednak udział w specjalnej próbie. Dzięki niej udaje jej się wreszcie dołączyć do plemienia Nora, a tam dowiaduje się co nieco na temat swojego pochodzenia. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i dziewczyna zmuszona jest do tego, aby walczyć o przetrwanie.

Od powodzenia zleconej jej misji zależy nie tylko jej życie, ale także przyszłość całego plemienia. Rusza więc ona w pełną niebezpieczeństw podróż, podczas której znajdzie odpowiedzi na wiele dręczących ją pytań, także tych, które dotyczą jej osoby.Tryby rozgrywki

Horizon: Zero Dawn oferuje tylko jeden tryb zabawy - wątek fabularny przeznaczony dla pojedynczego gracza. W jego ramach dostępnych jest jednak mnóstwo misji, zarówno głównych, jak i pobocznych, a także przeróżne wyzwania i znajdźki. W rezultacie długość gry oscyluje w granicach 30-60 godzin, w zależności od tego czy grający zamierza zajrzeć w każdy kąt mapy, czy skupić się jedynie na fabule oraz okazyjnych zadaniach pobocznych.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 225 razy   ●   zmienił(a): 224466 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?