Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Uczcić poległych - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 16

Zadanie to otrzymujesz po rozmowie z Nammanem, przebywającym w Południku. Do miasta docierasz po raz pierwszy wykonując misję fabularną Miasto Słońca. Twoim zadaniem jest pomoc trzem pielgrzymom, w trzech miejscach:

  • W Słonecznym Stoku;
  • W Chramie nad Sadzawką;
  • W Chramie Królów.

Choć kolejność jest dowolna, udaj się najpierw do Słonecznego Stoku. To wysoka góra, musisz się więc na nią wspiąć. Po drodze natrafisz na jastrząbłyski – Twoim zadaniem jest wyeliminowanie ich, co zrób, a potem porozmawiaj z pielgrzymem z Banuków, Kimikiem. Przejdź następnie po linie obok na pobliską górę, a znajdziesz tam metalowy kwiat. Weź go.

Idź następnie do Chramu nad Sadzawką. Tutaj będziesz musiał zrobić porządek z dwoma kłapakami. Pozbędziesz się ich dość sprawnie, a wówczas idź porozmawiać z pielgrzymem z Utaru. Gdy to zrobisz, zostanie Ci już tylko wizyta w Chramie Królów – udaj się do niego więc.

Na miejscu porozmawiaj z pielgrzymem z Oseramów. Dowiesz się, że nie może on wejść do Chramu, nie pozwala mu na to kapłan. Idź z nim porozmawiać. Przekonasz go do odejścia, a wtedy raz jeszcze porozmawiaj z pielgrzymem.

Po wszystkim wróć do Smutnego Nammana, aby zakończyć misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1189 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?