Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Za starą znajomość - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 15

Zadanie to otrzymujesz w Obozie Łowców. Jeśli nie zobaczysz znacznika od razu, poczekaj do momentu, aż wykonasz misję fabularną Kurhan. Wówczas wybierz się do Obozu Łowców i sprawdź ponownie. Aby zainicjować questa porozmawiaj z kobietą o imieniu Gera. Dowiesz się od niej, że zaginął gdzieś jej mąż.

Pierwszy krok to spacer do mostu nieopodal Skrzącej Kotliny. Na miejscu dostrzeżesz most, a na moście ślady wózka – oczywiście przy pomocy fokusa. Idź po nich przed siebie, aż dojdziesz do kosza – przyglądnij mu się. Dostrzeżesz krew, idź więc po jej śladach.

Kiedy trop się urwie, rzuć okiem na podróżny kufer, leżący obok. Korzystając z fokusa idź pomiędzy kolejnymi leżącymi w pobliżu przedmiotami. Dojdziesz wreszcie do baryłki, przyjrzyj się jej, a potem idź do przodu i do góry. Kandert będzie na szczycie skał – porozmawiaj z nim.

Poprosi Cię o to, abyś odzyskał butelki złomiarzówki, są poniżej, pośród bysiorów. Idź więc po nie. Namierzysz je bez problemu przy pomocy fokusa. Mając wszystkie wróć do Kenderta. Oddaj mu butelczyny, a następnie wróć do Gery i pogadaj z nią. Zakończy to zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1128 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?