Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Na pohybel ciemności - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 20

Misja ta pojawia się w Twoim dzienniku automatycznie po tym, jak wykonasz misję Kurhan. Twoim celem jest wyłączenie sieci łączącej fokusy sekty. Aby przystąpić do wykonywania tego najpierw musisz udać się do miejsca wskazanego przez Sylensa. Po drodze natrafisz na Metalowy kwiat – MK III – zabierz go.

U celu powinieneś dostać kolejne wskazówki, dowiesz się, że musisz wejść na pobliską skarpę. Podejdź więc do niej, a potem poszukaj uchwytów, którymi możesz się wspiąć do góry. Na szczycie skorzystaj z ogniska, a odpali się przerywnik. Dowiesz się z niego, że Twoim celem jest okoliczny żyraf – mocno zmodyfikowany przez sektę.

Po scence przejdź przez szczelinę w skałach i idź do przodu, likwidując napotkane maszyny. Przy skale, trzymaj się lewej strony, a dostrzeżesz uchwyty, po których pójdziesz dalej. Także i tu trafisz na sporo maszyn. Tym razem będą to m.in. złomiarze. Znowu przejdziesz przez niewielki pagórek, a po drugiej stronie będzie żyraf.

Najpierw pozbądź się wszystkich tutejszych przeciwników. Idź następnie po drewnianym pomoście i do przodu. Dojdziesz do namiotu, w środku znajdziesz przydatne informacje – dokładnie się im przyglądnij. Dostrzeżesz tu też pochylony pień, popchnij go. Następnie idź dalej w głąb jaskini. Znajdziesz w ten sposób żyrafa – wespnij się na niego, a odpali się przerywnik. Po nim błyskawicznie stąd uciekaj.

Gdy dotrzesz na most, zwróć uwagę na to, że jest na nim korzeń, którym możesz zeskoczyć na dół. Zrób to, a odpali się kolejna scenka. Po niej niniejsza misja dobiegnie końca, a rozpocznie się Sekrety głębin ziemi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1610 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?