Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Szkoła przetrwania - wiki Horizon: Zero Dawn


Zadanie to rozpoczyna się automatycznie po tym, jak końca dobiega misja Podarunek z przeszłości. Gdy odzyskasz kontrolę nad Aloy, słuchaj poleceń Rosta. Idź najpierw pozbierać jagody, po czym zjedz je. Gdy to zrobisz podążaj za swoim kompanem. Gdy Cię o to poprosi, wejdź do wysokiej trawy. Odpali się wtedy przerywnik. Po nim znowu słuchaj Rosta i podążaj za nim.

Wreszcie poprosi Cię on o zebranie kamieni, uczyń to. Rost nakaże Ci wtedy jego śledzenie, co zrób. Po drodze za nim możesz od razu zebrać nieco roślin leczniczych. Dojdziecie wreszcie do doliny. Tam dowiesz się jak korzystać ze zdobytych wcześniej kamieni. Rost poprosi Cię o to, abyś jeden z nich rzucił w jego pobliże. Pozbędzie się on Czujki, a ty wtedy możesz do niej podejść i zbadać „zwłoki”.

Zabierz wszystko, a potem zbierz 2 sztuki marszczynu – jest w okolicy. Otwórz wreszcie koło broni (L1) i stwórz strzały, wskazując je i wciskając przycisk Tworzenia. Mając strzały idź za swoim opiekunem. Przykucnij i schowaj się w trawie. Spróbujesz się zająć Biegunem – jedną z mniej groźnych maszyn.

Zeskanuj ją najpierw, przyglądając się kanistrowi z płomieniem. Potem wyłącz skaner i wyceluj z łuku w oko lub kanister. Po dwóch lub trzech celnych strzałach będziesz mógł podejść do Bieguna i zbadać go. Weź wszystko, co znajdziesz, po czym biegnij za Rostem. Odpali się wreszcie przerywnik, po nim Aloy będzie musiała przedrzeć się pomiędzy "zwierzętami".

Włącz skanowanie, skieruj celownik na Czujkę i wciśnij R1, aby podświetlić jej drogę poruszania się. Widząc ją jak na dłoni, idź do przodu, mijając przeciwnika. Przejdź do kolejnej trawy, a potem podświetl ścieżkę poruszania się Czujki obok. Wyczekaj na odpowiedni moment i biegnij dalej. Przejdź wreszcie przez zbiornik wodny i wejdź do kolejnej trawy – pamiętaj o śledzeniu ścieżki Czujki. Wymiń ją, a będziesz w zasadzie na miejscu. Podejdź wtedy do chłopca. Ma on na imię Teb – porozmawiaj z nim, co odpali przerywnik.

Wejdź po nim do pobliskiej trawy i podświetl ścieżkę poruszania się Czujki. Widząc drogę wolną, idź przed siebie pomiędzy wysoką trawą, aż dojdziesz do Rosta. Tam odpali się jeszcze jeden przerywnik. Po nim misja dobiegnie końca, a ty będziesz musiał podjąć decyzję o tym, co zrobić z niegrzecznymi chłopcami. Czy upuścić kamień, czy wycelować nim w głowę czy w kamień trzymany przez chłopca. Wreszcie odpali się kolejna scenka, a po niej misja Na czubku włóczni.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2442 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?