Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Kurhan - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 18

Misja ta pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję Ustronie Stwórcy. Pierwszym krokiem w jego ramach jest wizyta w Kurhanie, udaj się więc do niego.

Po drodze będziesz musiał kilkakrotnie walczyć, ale wreszcie dojdziesz do podnóża gór, idź wtedy pobliską ścieżką przed siebie. Dojdziesz w ten sposób do bunkra – wejdź do niego i zbadaj dokładnie wnętrze.

W pierwszej komnacie znajdziesz kilku przeciwników, a także cztery ciała, a przy trzech z nich nagrania głosowe. Po przeszukaniu okolicy zmierzaj dalej, tunelem przed sobą. Zjedź po szynie przy suficie i idź dalej. W niewielkim pokoju po lewej będą kolejne dwie notatki, przeglądnij je i idź w prawo.

W tutejszych tunelach także znajdziesz notatki, więc przeszukuj je dokładnie. Spacerując po pomieszczeniach natrafisz na wielką dziurę w ziemi. Zjedź na dół po tutejszej rurze, uważając by nie spaść. Trafisz w ten sposób na trzecie piętro. Będą tu zamknięte drzwi, musisz je otworzyć, przywracając zasilanie.

Udaj się korytarzem po lewej. Trafisz do sporej komnaty. Przeskocz na jej drugą stronę, a zobaczysz zamki. Nie otworzysz ich jednak bez informacji, przeskanuj zatem okolicę przy pomocy fokusa. Obok zamków dostrzeżesz kombinację, jaką musisz na nich ustawić.

  • Pierwszy zamek – czerwone pola ustaw: góra, dół, lewa, prawa;
  • Drugi zamek (ten z zepsutymi symbolami, ale z nagraniem głosowym, leżącym na ziemi) – czerwone pola ustaw: góra, prawa, lewa, dół;
  • Trzeci zamek – czerwone pola ustaw: góra, góra, dół, dół.

Zasilanie zacznie działać, udaj się więc do drzwi. Po drugiej stronie przeszukaj okolicę. Zaraz za drzwiami, po lewej stronie na ziemi leży kolejne ogniwo. Weź je i śmigaj dalej do przodu. W sporej komnacie natrafisz na przeciwników, wyeliminuj ich i kontynuuj. Na końcu korytarza, z belki przeskocz na skały i kieruj się w lewo, skacząc na skałę naprzeciwko.

Trafisz do kolejnego tunelu. Dokładnie go przeszukaj. W pokoju po prawej znajdziesz bowiem sporo ciekawych informacji. W pomieszczeniu, w której musisz użyć konsoli, także najpierw rozejrzyj się dookoła. Będą tu dodatkowe szczegóły. Po przeglądnięciu ich, skorzystaj z konsoli, a potem idź dalej, przez długi tunel oraz drzwi. Odpali się wtedy przerywnik.

Po scence zabić musisz tutejszych okultystów, a także uśmiercacza. Zastosuj tę samą taktykę, co wcześniej. Nie strzelaj jednak do niego z balkonu, zawali się pod wpływem ostrzału, a ty zginiesz. Po wygranej przeszukaj pozostałość po maszynie, a potem także pokój dowodzenia. Znajdziesz w nim kolejne nagrania, a także panel. Skorzystaj z niego i wespnij się do góry tutejszym szybem ewakuacyjnym, co odpali przerywnik. Po nim niniejsza misja dobiegnie końca, a rozpocznie się Na pohybel ciemności.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2726 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?