Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Czarnogon - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 19

Misja ta pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz zadanie Najbardziej niebezpieczna z gier. Otrzymujesz ją po rozmowie z Liganem. Idź po niej za Talaną. Zbliżając się do niej uważaj, dziewczyna jest atakowana przez grupę bandziorów. Porozmawiaj więc z nią, a potem idźcie razem.

Kiedy Talana zatrzyma się poszukaj śladów Czarnogona – są w pobliżu. Idź po nich przed siebie. Dojdziecie razem na sporą polanę. Tam natomiast stoczyć będziesz musiał pojedynek z Czarnogonem. Przebiega on podobnie, jak w przypadku walki z gromoszczękiem.

Różnica jest taka, że dłużej będziesz musiał walczyć przy pomocy standardowego oręża. Czarnogon ma bowiem tylko jedną wyrzutnię, którą możesz odstrzelić strzałą rozrywającą. Zacznij starcie właśnie od tego, a następnie kontynuuj je, celując w strategiczne miejsca – ogon, broń na grzbiecie, pancerz z boku oraz pojemniki nad tylnymi łapskami.

Po wygranej przeszukaj złom po maszynie, a następnie idź porozmawiać z Talaną oraz Ahsisem. Na koniec udaj się do Loży Łowców i porozmawiaj raz jeszcze z Talaną. Tym razem to ona będzie przywódczynią bractwa. Po konwersacji misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1152 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?