Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Nagroda za zdrajcę - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 21

Misję tę otrzymujesz podczas wykonywania zadania fabularnego Sekrety głębin ziemi. Pojawi się ona w Twoim dzienniku po krótkiej rozmowie z tajemniczą kobietą we wnętrzu Cytadeli osady Zmierzch. Pierwszy krok to rozmowa z Vanashą.

Kiedy zbliżysz się do jej namiotu odpali się scenka przerywnikowa. Powie Ci ona o mężczyźnie o imieniu Uthid. Wyruszył on do Zielonego Stoku, a Ty musisz spróbować mu pomóc. Jeśli tego nie zrobisz, dopadną go bandyci.

Po rozmowie zmierzaj do Zielonego Stoku. Znajdziesz go po dostrzeżeniu Trzech Martwych Drzew. W ich pobliżu włącz fokus i poszukaj śladów. Idź po nich przed siebie. Dojdziesz do ściany skalnej, a wtedy wspinaj się po niej do góry – po prawej dostrzeżesz ścieżkę.

Dojdziesz dzięki niej do obozu. Zbadaj go przy pomocy fokusa, a znajdziesz resztki jedzenia – przyjrzyj się im uważnie. W pobliżu będą kolejne ślady, zmierzaj więc po nich do przodu. Dojdziesz do zniszczonego żuwacza – przyglądnij mu się, a potem walcz z jastrzębłyskami. Po ich pokonaniu poszukaj kolejnej ścieżki.

Idąc nią obejrzysz kolejny przerywnik. Po nim, idź porozmawiać z Uthidem. W trakcie konwersacji pojawią się najemnicy. Walcz z nimi, a potem podejdź do Uthida i pomóż mu się wspiąć do góry. Zbierz tam zapasy i ponownie szykuj się do walki. Po niej idź znowu pomóż Uthidowi wspiąć się do góry i idź za nim.

Dojdziecie do kapłana i jego ludzi – pozbądź się wszystkich, po czym idź porozmawiać z Bahavasem – kapłanem. Odpali się w ten sposób przerywnik. Zakończy on misję, a jednocześnie zainicjuje kolejną, Gambit Królowej.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1583 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?